Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dators sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

ar datoru strādāt- sekmīgi beigt iesākto darbu
jaunākā modeļa- vēlmes nepiepildīsies
spēlēt datorspēles - brīdinājums nebūt tik aizņemtam ar sevi, lai nezaudētu draugus

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-31
Trolejbuss ar daudziem pasažieriem dodas apbraukt galapunktu Ziepniekkalnā. Taču viss ir sireāli izmainīts, kādas garas lampiņu virteņu dekorācijas 10 stāvu mājas aiugstumā tveru fotogrāfēt no trolejbusa loga. Pirms trolejbusa biju kādā stāvošā mašīnā, kur biju atvēris māsas Anitas portatīvo datoru COmpaq, tagad trolejbusā braucot iekāpa kāda sieviete pazīstama, kurai piedāvāju to nopirt par 350 euro, jo teicu, ka kādreiz tas maksājis 699.LVL, taču tad viņai izrādījās , ka tas nebija vajadzīgs, jo viņa izvilka savu saliekamo datoru sudrabainā krāsā un to ieslēdza. Atceros, ka vēl sastrīdējos ar kādu pazīstamu tanti sakarā ar viņas dzirdētajām tenkām.
u_l_d_i_s
2017-03-23
biju kādā svešā ļoti plašā piecistabu dzīvoklī kurā ievācu kādas mantas. Tā bija kāda mūra māja, otrais stāvs. Istabas bija ļoti lielas. Klavieres stāvēja koridorā. Vēlāk , sapņa otrajā daļā kopā ar citiem sēdēju kādā elektronikas laboratorijā, kur visi mācījās strādāt ar datoriem, kuri darbināja kādus robotikas izstrādājumus. Trešajā daļā braucu tramvajam uz jumta.
u_l_d_i_s
2015-04-09
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
u_l_d_i_s
2014-12-26
biju kādā datoru remontsalonā, kur mani gribēja apmānīt. Par nesalabotu datoru un izjauktu piekabinātu manu iedoto cieto disku vēl prasīja naudu par darbu un ne jau mazo. Laikam kādus 17 euro. Atceros, ka biju noformējis aizdevumu uz 80 dienām, bet nezināju, kā atdošu. Tad vēl braucu garām skolai , kas bija tukša, tā likās mazāka, nekā bērnībā. Apskāvos ar Māri, kaut kur šosejas brauktuves malā, un teicu, ka lai braucam katrs uz savām mājām katrs ar savu transportu, nez kāpēc man tā likās kā atvadīšanās.
u_l_d_i_s
2014-11-19
Sapnis 21. novembrī pa dienu 15-17, 29. mēness dienā. Kinoteātris tāds kā apmēram 6 lielās maksimas. Aizņem nevināmā pilsētā veselu kvartālu, apkārt tam platas ielas - bet tālāk tās pāriet šaurās ielās. Atceros, ka sapnī gāju uz to, kaut gan nedaudz nokavēju seansa sākumu, jo piebraucu vienu pieturu klāt ar autobusu. Bija tās dīvaina izskata margas, kas bija izveidotas kā jaunas bet netipiskas formas gumijas izstrādājums, ievietots milzīgā izlietā betona lejamā(izlietā) vannītē grandiozi lielā, kā tilta konstrukcijā. ´Visas vannas bija ieraktas zemē, ārā bija vienīgi tā pusriepa, kas bija netipiskas formas. Margas bija nepieciešamas, lai no ielas nokāptu skatītāju lejā vai uzkāptu no tā augšā un izklīstu tālāk augšā pa ielu parējām. Sēdēju zālē, mana vieta maliņā bija brīva. Daudz bija jaunu jauniešu es starp viņiem jau jūtos kā "vecītis", kaut gan tā noteikti bija nākote, bet man tik un tā biuja Jēzus vecums. kā tagad. Man bija līdzi kaut kāds ar plastmasas gliemežvāka vāku aizverams smieklīgs "planšetnieks", kur es uzliku straumēšanu no WIFI, kur gāja tā pati filma, kas uz ekrāna. Dzirdēju arī skaņu planšetā, ko centos nogriest sāmos klusāk un man tas izdevās. Pēc seansa(uz ekrāna gāja kāda moderna filma multfilma ar šaudīšanos karu, atceros ka kopā ar pārējo cilvēku varzu izgāju no milzīgās kino ēkas. Viena jauniete teica, ka baigā filma, kinotēātrī, bet man tā filma ne visai patika. Atceros, ka tad pēkšņi viss pūlis izklīda un es pie kinoteātra kristojuma izrādījos viens. Maldījos caur vecām ēkām, no kurām bija VID, bet kaut kur apmaldījos tā, ka laikam jau izejot no seansa aizgāju pa nepareizo ielu. Bet tas vēl turpat viss tā tuvumā. Tad pamodos.
bakuzs3
2014-02-25
man vajadzētu datoru darbam
silvux2
2013-01-23
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi