Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dārzs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

iet pa nekoptu- mantinieki izšķērdēs visu mantu
iet pa labi koptu- nokļūt labos apstākļos, bet nespēt ar kādu dalīties
ar dārzeņiem, tajā strādāt- auglīgs darbs gan materiālā, gan morālā ziņā
tukšs-sēni ziņa
nokaltis- izputēs dzīve
nolaists- zaudējumi, trūkums
ar augļu kokiem- turība
liels un ziedošs- panākumi, laimīga nākotne, bagātība
tajā puķes stādīt- laimīga mīlestība
strādāt augļu dārzā- bezrūpīga nākotne
tajā puķes plūkt- slimība
ar kaitēkļiem- trūkums
viesuļvētrā- nepatīkama cilvēka apciemojums.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-03
divas jauki un svaigi pārbūvētas koka mājiņas, katra gandrīz kvadrātmetra lielumā slējās uz kāda zemes gabala, kuru īrēju īrējām no kāda. Tas asociatīvi bija centrāltirgus rajonā kur kanāls. es atvēru logu vienai no mājiņām un redzēju, ka tur salikti mani kaktusi. Mājiņas bija neapkurināmas, bet Jeļēna teica, ka viņi tā pārlaiduši ziemu, un kaktusi ziedēja. Viņi bija izņemti no podiem un atradās smiltīs, - otrā daļā es ar kādiem jauniešiem gribēju iegādāties sēklas, kas agrāk bija tirdzniecībā Rīgas SAO, bet tagad mēs tās izmisīgi meklējām un neko jēdzīgu neatradām. Man vajadzēja izvēlēties kas es būšu tālāk - strādāšu laboratorijā un turpināšu mācības, vai strādāšu uz lauka, kas bija ļoti riskanti saistībā ar pieprasījumu. Lai to sasniegtu, bija jāpiesakās studijām un nedrīkstēja nokavēt tikšanos ar pasniedzēju un es beigās visiem skaļi paziņoju, ka būšu tas cilvēks, kas strādā gan laboratorijā, gan uz lauka, pētot pieprasījumu, un tādējādi paveicot un apvienojot abus darbus.
u_l_d_i_s
2015-09-22
Nav teikts, ka sapņos nevaram ceļot laikā. Biju nākotnē. Bet man bija 18 gadi. Dzelzsceļa sliedes daudz, tā kā pie Slāvu tilta. Otrpus tām bija mana istaba, sireāla, kas aizņēma daudz vietas, tur kur ir trolejbusa pietura, un tā uz metriem 50 reiz 50. Brālēnus vajadzēja tām pārvest pāri, preču vilciena vagoni tuvojās ļoti lēnām, bet zināju, ka nekas ļauns nenotiks, jo tie nebija bīstami kā īstenībā, bet tādi kā spēļu vagoni. Zīdaiņi - ģenētiski modificēti embriji bija radīti, lai inicētu noteiktu uzdevumu un pēc tam ietu bojā. Tas neizdevās. TIe tika izmesti ārā pirms tas notika. Vēl sapnī bija arī logi. nezināmai mājai, kura bija uzcelta Blaumaņa ielas 25 Madonā dārzā un tos apgaismoja vakara saule, kura spīdēja no Austrumiem. TUr es pretī tiem iedēstīju vienu vienīgu zemenes stādu, pārējais dārzs bija diezgan aizaudzēts un nolaists. Pati ēka arī veca, līdzīga manai tagadējai. Logi bija šaurāki.
u_l_d_i_s
2015-01-02
Sapnis uz 2. janvāri. es izērēju un citi nāca īrēt kadu istabu man piederošā lielā mājā. saplēsās savā starpā kura tad īrēs. jo biju ielaidis jau vienu, bet apsolījis vairākām, ka varbūt varēs. otrajā sapņa daļā biju kādos mazdārziņos, kur bija uz ceļiem saceltas tādas budkas un nojumes kā Rīgas krāu tirgū Latgalīte mans kopts nebija bet gar malu puķu rinda ziede´ja bagātīgi.
u_l_d_i_s
2014-08-19
Ar Lauri abi divi iegājām manā mammas dzīvoklī, taču tas nebija dzīvoklis, bet viņai piederošs dārzs ar datorgaldiem . Ofiss, kur starp galdiem auga stādi. es apsēdos, teicu, lai lauris nolasa man ērkšķogas no kāda gatavāka zara. Redzēju tās gan zaļas, gan jau arī gatavas, taču nevarēju aizsniegt, taču neatceros, ka tās būtu ēdis. Laurim gribējās nomazgāties un tāpēc viņš iegāja ar mani tai "dārzā", pēc tam biju kaut kādā ēdnīcā, kurā viss bija salikts mazos četrstūrainos trauciņos, kaut kādas ķilavas, zivis un vēl viss kas... Putins ar apsardzi ienāca virtuvē. Apsardzē bija arī sievietes, tās visu laiku kustējās, pirms vēl viņš putlers nebija ienācis. Prasīju vienam , kas man blakus, kāpēc kustaties grozāties uz vietas, a tbildēja, ka tā cilvēks nezaudē modrību esot tas pierādīts. Putins atļāva tirgoties ar šiem kulinārijas izstrādājumiem un parakstīja kaut kādu papīru. Bija arī TV kamera no Panorāmas, kas bija tieši man blakus, mani arī pieķemmēja un skata pēc arī nobildēja pārbraucot ar kameru. Vēlāk, kad viesi bija prom, varēja izvēlēties ēdienus pie letes. Nevarēja atrast šķīvi uz kā salikt, Dainim Brilovskim bija no mājām paņemts kantains papīra šķīvis, bet uz letes bija mazāki kartona taisnsūrveida šķīvji, kurus negribēju izmantot.
u_l_d_i_s
2014-02-09
Sapnī redzēju - biju kaut kādā nezināmā vietā, kaut ādā zvēru dārzā īsti nevarēja saprast, jo celiņi starp ietverumie tādi trīstūra veidā un tad taisni sataisīti) asfalta celiņi vai Botāniskā dārzā, braucu laikam tajā ar riteni vienu brīdi. Man nokrita antenai detaļa un kaut kāds traktors tai pārbrauca pāri. Lauris kaut kam nepiekrita un sapnī palika pie sava viedokļa.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi