Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Cigarete sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!


• 
kūpoša - 
jūsu pirmais iespaids mānīgs, neuzticieties svešiem cilvēkiem
nodzisušu - patīkama tikšanās ar seniem paziņām
smēķējat - lai sasniegtu rezultātu, būs jāpārvar daudz šķēršļu
nodzēst cigareti pelnutraukā - uztraukumu radīs saņemta ziņa
cigaretes dūmi izveido biedējošu tēlu - neuzmanības, paviršības dēļ neizdosies realizēt iecerēto
neizdodas aizsmēķēt cigareti - izjūtat problēmas kontaktējoties ar pretējo dzimumu
redzēt cigareti - cigareti bieži redz cilvēki, kas vēlas atmest smēķēšanu, bet nekādi uz cigareti vēl nevar saņemties.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-08-20
redzeju uz galda citai citai blakus saliktas vairak kaa desmit cigaretes
u_l_d_i_s
2015-02-23
Raimonds H. kādos Rīgas mazdārziņos gāja pa ceļu kopā ar Paulu un nogriezās pa sānu ceļu. kad viņam sekoju, redzēju, ka viņš bija aizpīpējis un dzēris 9% alu(tas ir tāds stiprais alus), un viņš aizgāja pa to ceļu, un nonāca tādā kā pilī vai pilsdrupās ar skatu uz ūdeni (akmeņainu piekrasti), un logs, pa kuru viņš vērās bija apmēram tikai 30-35cm plats, bet verams, viņš to sākumā atvēra, bet pēc tam aizvēra.
u_l_d_i_s
2014-11-01
Šonakt sapņoju, ka atrodos kaut kādā tirgū, kur pārdod visu ko, un kāds jaunietis ātri izvilka no somas dažādas cigarešu marku kastītes un sakrāmēja tās uz tirgus nojumes galda. Kad skatījos, vai tām ir akcīzes markas, tad paņemot konstatēju, ka ir pareizās akcīzes markas, taču paciņas bija tukšas. Tad piesējos, ka zem letes izsniedz jau kontrabandu. Tās tikai tur bija paraugam un acu aizmālēšanai. Tā bija tikai viena sapņa epizode. Biju arī starp kādām tantēm, kas tirgojās ar mežā salasītu produkciju, konstatēju, ka man ir veselības problēmas - slikta atmiņa, un es neatceros nesenus notikumus.
u_l_d_i_s
2014-10-09
ŠOnakt , naktī uz 9. oktobri sapnī redzēju kādu lielu ekrānu, kuru varēja redzēt vienīgi no mana brālēna dzīvokļa, kurš atradās nezin kur. Ekrāns bija ieslēgts un tas radīja kā liels TV. tas bija novtietots ārā un tikai retais varēja to "skatīties" , jo daudziem skatu aizsedza apkārt esošās daudzīvokļu mājas. Vēl atcero, ka biju spiests uzvilkt kaut kādas sarkanas kurpes kājas, izskatījās pēc sieviešu tufļām, jo nebija citu ko iedot. Tad atkal biju ciemos pie radiem un atceros galdautu, kuru gandrīz nosmērē´ju, taču pēc tam notīrīju.
u_l_d_i_s
2013-02-28
"nodzisušu - patīkama tikšanās ar seniem paziņām" un "nodzēst cigareti pelnu traukā - uztraukumu radīs saņemta ziņa" - tās ne tikai nodzisušas bet arī man 3 gabalas tievas uz kaut kāda balkona iedeva mana māsa. Tād bija tādas neredzētas un laikam kaut kādas garšīgās... a pirmstam istabā redzēju uz galdiņa daudzas ap 50 gb., nodzēstas tukšā veļas bļodā !!
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi