Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Čigāniete sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

neuzticīga mīlestība
tai ļaut zīlēt- vilties
čigāniete izzīlē nākotni: brīvai sievietei - sasteigta, neapdomāta laulība, precētai sievietei - nepamatota greizsirdība
sarunāties ar čigānieti: vīrietim - pazaudēsiet vērtīgas lietas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-03-17
Atceros tikai sapņa pēdējo daļu. Biju ielicis dzivoklī otras pakešu durvis ārdurvis. Bet tik un tā atnācis bija Lauris Mednis un pēc tam čigāniete RIta. Kura protams, gribēja tikt iekšā. RUnāja glaimīgi par zemenēm un sagribēja ogas jau martā.
u_l_d_i_s
2015-04-27
sapnis uz 29.aprīli. visam sapnim cauri vijās sliežu tēma. Tikai precīzi atceros dažas pēdējās epizodes. biju kopā ar kādu cilvēku, kurš nebija personificēts ar kādu konkrēti, bet ar bijušo. Viņa galvu greznoja vainags, kurā karājās 9 čakru lodes, pie tam tās bija greznas, ar visādiem iekšējiem ložu dekorējumiem. "Viņa" māte bija akla, viņa sarunājās, staigāja, bet neredzēja ne mani, ne arī lietas. Tad sapnī biju kādā poligrāfistā, kur viss bija mainījies un biju uz grīdas dažās telpās pamanījis savus kristālus, kuri tur bija atstāti:( laikam gan spektrometriskai analīzei. Es nevienam nesakot, savācu tos. Tālāk sapnī biju kādā fuajē, kur ārā bija ekrāns, kurš izšķūca no zemes starp dzelzceļa vai tramvaja sliedem un pieēkas trotuāru, apm. 3m attālumā no ēkas ārsienas. Rādīju caur zilozobu pieslēgumu no telefona, bet no tām dažām tantēm, kas atrādās man blakus tur neviena neskatījās. Tālāk atnāca kaut kāda čigāniete, citā telpā turpat netālu iesprauda savu flešku Maģī, un atskaņoja mūziku. Viena no tām bija uzkāpusi pat uz rakstāmgalda. Viņa krieviski prasīja man un manai tantei, kura bija kļuvusi par ģimenes ārsti, vai tagad pacienti ir daudz vai maz? es pārjautāju arī krieviski, jo viņa īsti nesadzirdēja. Tante atbildēja, po sereģiņe. - vidēji. Brālēni nesaprata, ko tas sereģiņje īsti nozīmē, kuri tur pat bija ienākuši. Jā un ārā bija sniegs. ar kādām divām tantiņām no tās ēkas pa šauru notīrū taciņu gājām uz nākamām durvīm. ZInāju, ka mums jātiek uz nākamo ielu. Bet tur viss bija aizsniedzis. Un tomēr mēs pagriezāmies atpakaļ uz iepriekšējās ielas pa kuru bijām atnākuši. Jā , un priekšā bija ne tikai vienas sliedes, bet kādas 10 sliežu ceļi, bet pāri otrā pusē perons un atkal kāds ekrāns uz kura laida kaut kādu filmu.
u_l_d_i_s
2014-02-10
kaut kādā tirgū iegāju čigānietes mājā, ko par māju nenosauktu,- ārā uz lieveņa bija pa tiešo izeja uz tirgus ieleju , kur viņa tirgojās ar dažādie niekiem. Prasīja kur var nopirkt 100 dībeļus iepakojumā, teicu, ka man tie jau ir, lai pērk no manis, bet viņa negribēja, bet tikai lūdza, - viņai mājā redzēju arī pliku bērnu, kurš skraidīja pa virtuvi, tas man nelikās jauki, - Tad izveidoju viņai apgaismojumu tam kioskam no savām spuldzēm LED un ekonomiskajām.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi