Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Cietums sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā atrasties- paša vainas dēļ ir notikusi nelaime vai tāda draud, ari savu kompleksu dēļ nepaveikt iecerēto
no tā bēgt- palīdzēt draugam, arī brīdinājums nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus
tajā atrasties un skatīties pa kameras lodziņu - var parādīties cilvēks, kam būs neierobežota vara pār jums
tā restes lauzt- mēģinājums atbrīvoties no svešas ietekmes
kādu atbrīvo no cietuma - beidzot beigsies dzīves melnā josla un iesāksies gaišā
redzēt citus ieslodzītus cietumā - nāksies palīdzēt tādiem cilvēkiem, kuri, pēc jūsu domām, to nav pelnījuši
meitene redz, ka mīļotais ir ieslodzīts cietumā - vilšanās mīļotajā, jo viņš būs uzdevies par citādāku, nekā patiesībā ir.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-09-24
Kopā bija kādi 8 cilvēki. Man bija pirmā nakts tur. Kad nāca pirmā nakts tur, vispirms viens pēc tam vēl divi apgūlās uz grīdas netālu no tualetes poda. Viņi nesedzās ne ar ko. Viņi domāja man atstāt vietu, kaut gan īpaši to nerezervēja. Kad ienācu atpakaļ pie gultām, es teicu, ka viņi mani bija aicinājuši palikt tur, bet es nepaliku. Tad viens no gultās gulošajiem norādīja uz brīvu gultu, lai varu tur gulēt. Jā, un kad gāju ārā no tās palīgtelpas , es viņiem teicu, ka es tik un tā cienu Jūs mīļie, kaut varbūt sanāks tā, ka negulēšu Jums blakus. Savas zeķes mazgāt nedrīkstēja.
u_l_d_i_s
2018-03-03
Interesants sapnis. Biju iegājis cietumā, kur viss izskatījās it kā miljonāru pagalmā, košs zālājs, peldbaseins, atpūtas krēsli, zināju, ka tas ir cietums. Divi no ieslodzītajiem, pārmeta man, ka manis dēļ ka es te atrodos ienācis ciemos būs lielas problēmas, kas vērstas no citiem ieslodzītajiem. Kāpēc tā nezinu, acīmredzot kādi "cietuma likumi". Atceros tad, pēc tam izgājām no cietuma vārtiem un gājām pa ceļu kurš bija remontā un kaut ko skaļi saucām.
u_l_d_i_s
2016-05-02
Sandis mazurs 9. maijs. cietumā matus griezt, pēc griešanas vēl garāki palika un nepatika.
u_l_d_i_s
2015-12-23
S>Mazurs- es cietumā iebāzu krievu, kaut kādā veidā tiku pats cietumā, mani apsūdz s;lepkavības mēģinājumā. Menti aizveda uz kameru, viens ir pazīstams, ar ko kopā būs jāsēž, ieved kamerā, bet nav neviena cilvēka. pēctam viens pasaka, ka sēdēsi ar kaut kādu stepanovu, un es prasu kur viņš ir maita. ments saka , ka viņš ir jāizdrāž, kaut kas ir piegriezies. Ments ieved krievu iekšā, viņš saka vari drāzt, bet krievs piedāvā zagtu mantu atpakaļ, lai taisu mierizlīgumu, bet ments saka jau par vēlu. Bet kaut kādā veidā es pats nonaku uz tiesas sola. Mani tiesā. par maizes zādzību no slimnīcas ēdnīcas. 3 tiesneši sarkanos halātos, divi tiesneši aiziet uz koncertu, paliek viena, prokurore atskrien, tiesneši atnāk, gribēju nogalināt ar adatu lāčuku savu.Tāda gadījuma nav. Nepatiesi apvaino.
u_l_d_i_s
2015-12-06
Sandis Mazurs sapņoja, ka nesa pienesumu uz cietumu. Pazīstams cietums. Nesa Zuzei.
u_l_d_i_s
2015-11-29
Sandis Mazurs -redzēja sapni- stāsta: Biju cietumā,bet es pats zināju, ka tikšu ārā. Tiku tai pašā kamerā. Mani sagaidīja kā savējo. Bet tur bija daudz cilvēki. Bet par brīnumu, tur bija Lauris Mednis. Un mani ielika gulēt pirmajā apakšgultā pirmajā stāvā.
u_l_d_i_s
2015-03-01
Kopā ar Kārli staigājam kaut kādā nezināmā pilsētā. Es biju ieslēdzis Androīdu uz visu skaļumu un klausījāmies dziesmas. Piegājām pie kāda vaļēja tipa cietuma,(drīzāk to varēja nosaukt par nabagmāju) un paskatījāmies iekšā pa logu(tie bija ar stikliem un bez stikliem). Redzējām iekšā tur daudzus zupas virtuves klientus un tml. kadrus. Viņi varēja brīvi ixkļūt ārā, bet negribēja, kaut arī durvis nebija aizslēgtas. :ar;a jauks laiks, laikam pavasaris, piesaulītē jauki, silti, tad pagriezāmies ar Kārli un sākām dziedāt līdzi vienai dziesmai M.Džeksona dziesmai, kura skanēja man androīdā. Ceļš pa kuru gājām likās jauks un biju pārsteigts cik labi es un viņš dzied līdzi šai dziesmai. Tad sākām iet pa kādu mazāku ceļu, kur bijām sadevušies un tas ieveda kādā bērnudārzā pie kādas nojumes. Laiks apmācās. Zem nojumes bija kaut kādi nezināmi ne visai labvēlīgi cilvēki, viņi pazina Kārli, ne mani un sāka viņam piesieties privjazovatsa(kr.) gan ar uzbraucieniem, gan pat fiziski turēja un negribēja laist tālāk. It kā Kārlis sen atpakaļ skolā iesitis kādai meitenei un viņi prasīja tam paskaidrojumu, beigās iejaucos es un uzdevu jautājumu-vai tad viņa ziņoja par notikušo policijai? viņa Atbilde bija Nē. Tad es teicu, ka nav vajadzības tagad kaut ko vēl pārmest un pārmetu galvenajam liela auguma dīdītājam krustu. Viņš palika bezspēcīgs un pārējie arī nomierinājās,- Vēlāk biju pie MikiMiki mājas uz Raiņa ielas un man kādā citā tel. pazvanīja Kārlis un jautāja kur esi. Teicu, ka netālu no viņa mājas un pienākšu. Bet tad pamanīju, ka eju pie viņa čībās!, un skrēju atpakaļ uz to vietu apģērbt botas. Pa ceļam gandrīz iekāpu vēl citos svešos atstātos apavos. Raiņa iela bija stāvāka un ar pakāpieniem (vietām).
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi