Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Celties sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

no kapa - laime
no miega- sākt jaunu dzīvi

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-10-12
Biju iekāpis otrajaa vagonā, kuram nebija sienu un tas atdalijaas no pirmaa un saaka nogriezties. es nolecu zemee un uzreiz uzleecu uz pirmo vagonu, kuraa arii nebij sienu, bet nebija arii cilveeku, bija tikai kaut kads celamkrans, tacu tas pirmais vagons savukart saaka celties gaisā.
u_l_d_i_s
2015-02-05
Sapnis 6. februāra rītā. Biju kaut kādā nezināmā vietā un uz kaut kāda plaukta ārā sēdēja mana vecā pazudusī kaķene. Kad viņa piecēlās, tad redzēju, ka viņa ir ļoti vāja un sakosta. Viņai bija augoņi vai brūces no suņa kodumiem uz muguras un viena sāna. Tajā vietā arī viņas vilna bija savēlusies. Knapi vilka dzīvību :( un staigāja turpu šurpu. Bet rokās pie manis nedevās. Otrajā sapņa daļā mana mamma vai kāds cits cilvēks teica, ka te tikšot atkal atvērts radiodetaļu veikals tāds kā sen atpakaļ bija uz Tērbatas ielas stūra RCL un es tur būšu galvenais pārdevējs. Ja nebūs citu abu palīgu vai arī ja nebūs neviena cita , kas palīdz, tad veikalā strādāšu viens. Bet te, - es sapnī guļu gultā un viņa gribēja pārklāt gultu un teica, lai pavācos nost, bija paņemusi palagu! Bet te ak vai - man bija nejūtīgs labās rokas vidējais pirksts. Tas ar kaut kādu plāksteri bija pielīmēts pie tā palaga, ko viņa centās izraut. Un tad es pamanīju , ka pirksts pavisam līks uz sāniem un tad sapratu, ka tas ir LAUZTS!!! Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2015-01-14
Interesantu sapni, šorīt 14. janvāra rītā redzēju. Sapnī bijām ēs trīs - Lauris Mednis , Aija Pauniņa un es. Es atceros, ka Mēs ar Luri pamodāmies kādā rītā kādā mājā, kur pa logu iekšā spīdēja pavasara saules stari. Pārbraucu viņa augumam ar roku. Aija to izlikās neredzam. Pēc tam palūdzu viņam, lai rīta roses vietā pasēž man kukuragā uz muguras, tikai mkaēr pacelšu, tikmēr lai pievelkas , pieturas pie augšējās durvju stenderes. Tā arī viņš izdarīja. Kad palaida vaļā, tad neizrādijās neaz tik smags, Tad bijām kādā daudzstāvenē, izgājām ar viņu uz balkona un lejā, margām pāri raugoties, varēja redzēt, ka pie ēkas pakājes upe guļ. Bija pavasaris un tā bija iznākusi no krastiem mazliet, bet no augšas to tā nevarēja redzēt. Upē bija mazi sīki vilnīši. Tā varēja būt Daugava kaut kur Ķengaragā. Vairāk neko neatceros.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi