Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bērns sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tikko dzimis- izdevīgs bridis kāda darba sākšanai
ārlaulības -tenkas un aprunāšana
zīdainis- nepatikšanu priekšvēstnesis
slims- kādam tuvam cilvēkam ir slepenas bēdas
netīrs- lielas nepatikšanas
tīrs- mīlestība
apkakājies- nauda
savs- bēdas, arī slimība
savs vai svešs liels- gods un labklājība, lielākās grūtības irpārvarētas
savs vai svešs mazs- pašam vai bērniem un mazbērniemir laimīga laulība
raudošs- kādam esat nodarījis pāri, brīdina par problēmām, arī veselības pasliktināšanās
smejošs- cerība uz panākumiem
vairāki spēlējas- nepatikšanas laulības dzīvē drīz izbeigsies
pašam spēlēties ar bērniem - veiksme darbā un mīlestībā
bērnu dzemdēt- negaidīta laime vai dāvana
bērnu atrast- laime
bērnu auklēt- nepatikšanas, bēdas, tenkas, mīlas pārdzīvojumi
bērnu skūpstu- liels prieks un sirdsmiers, arī sarežģījumi
bērnu kristīt- izbēgt no nelaimes
bērnu pērt- bērna slimība
bērns veic pirmos, patstāvīgos soļus - pilnībā varat paļauties uz savu intuīciju, spējām
bērns nomirst- bēdām gals.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-08
Kodu kaimiņu bērniem rokās, kad tie mani sagūstīja un uzspieda kaut ko. Bija nesaskaņas un es slēpos. Pie tam viņi zināja,ka man ir garīga rakstura traucējumi. Viņi pat man draudēja.
u_l_d_i_s
2018-01-24
iegāju kādā bērnudārza teritorijā vasarā, bet ābelēm bija kaili zari, metot somas lenci pār plecu, nolauzu pāris sausus zarus,par ko bērnu vecāki bija ļoti sašutuši un nosodoši pret mani. Tad meklēju ar bērnu dārza bērniņu palīdzību tumši zilu somu ar rozā strīpiņām, kas bija mana. Neatceros, ka to būtu atradis.
magnolija
2016-01-01
Turēju klēpī mazu bērnu,puisīti. Bijām istabā, bet bērns bija sağērbts ziemas drēbēs (virsjaka, cepure). Te istabā ienāca gara auguma vīrietis un kaut kas saka:" bērnam tēvs pakaļ atnāca". Es nodomāju, dīvaini gan, man tikai viens bērns, bet tēvi divi...
u_l_d_i_s
2015-04-22
Sapnis uz 22.aprīli. Biju kādā laukumā ar zālāju, kur atradās divi lieli panorāmas rati, viens tuvāk viens tālāk pie 9 stāvenēm, tikai to konstrukcija bija savādāka. Te pēkšņi tālākais rats izgāja no ierindas un kā atspere, kā atspole sāka uzvesties kā atspole un bērni, kas sēdēja tādos kā krēslos pa divi, ļoti cieta, jo būtībā rats izjuka pa daļāmm:( tas pats notika ar tuvāko man blakus esošo ratu. AIzsedzu seju, kad sajutu, ka niedes lido ārā no tā, pēc brīža arī otrs rats bija izjucis. Acīmredzot kaut kāds konstrukcijas projektētāja brāķis. Kad aizgāju līdz pirmā rata avārijas vietai, tur bija baigais bardaks, vairums cilvēku savus bērnus, kas tur bija cietuši, jau bija savākuši. Taču tad es izdzirdu:"Uldi, Uldi!´´ Es piegāju , skatos kaut kāds mazs zēns ap gadiem 6 vai 8, bet viņa seja man likās pazīstama, tikai nevarēju atcerēties no kurienes viņš... viņa vecāki esot atteikušies no viņa, viņam bija nobrāzts zods un seja, netīras drēbes jo viņš bija iekritis ar to visu kabīni dubļos. Bija vēl trīs bērni, arī viena meitenīte, kurai nebija vecāku, dīvaini,, bet nebija ne ātrās palīdzības nekā, es izdomāju, ka ņemšu viņus uz māju, izmazgāšu drēbes un salikšu plāksterus ievainojumiem un skrāpējumiem. Otrajā sapņa daļā redzēju solārīju, kur dega tikai viena no garajām spuldzēm un kaut kāda tieva jauniete tur pa nakti gāja sauļoties, kā arī kaut kādas istiskas dačas, kas bija pielijušas un svešas, ne manējās.
dzene1976
2014-11-12
mana masica man pazino ka pec trim dienam mirs,un man esot japaliek ar vinas gimeni.vinai ir tris berni ,bet redzu tikai vienu.mes ar masicu uzpipejam ara uz tadas ka alejas.vina aizpipe cigateti,bet otradi.pirms iziesanas ara ,vinas virs man uz baltas lapas uzraksta miklu[jamin]??miklu atminu .
u_l_d_i_s
2014-11-12
Dec.27.Sapnim atceros tikai pēdējo daļu... Biju nezināmā vietā un kādi pāris cilvēki istabā ienesa čemodānu ar naudu, kuru atvēra un izbēra tur pat uz grīdas, uz kuras sēdējām ar Āriju no SIguldas. Ārijai bija zaļas acis, nevis tādas kā īstenībā. Tā bija kādu bērnu rotaļu istaba, kur bērni rotaļājās, jo sēdējām uz paklāja. Pēctam ārija kaut kur izgaisa un paliku ar tiem bērniem viens. Viņi sāka klausīties mūziku tā paskaļi lielā mūzikas centrā, laikam jau man kļauva gralaicīgi un tāpēc piegāju pie loga. Ārā bija vasara, iepretīm pāri ielai bija liels kiosks, un uz tā jumta bija sakrautas bērnu rotaļlietas, betuts un vēl kāds slidkalniņš, uz paša jumta noklāts deķis. Lejā gar māju gāja tramvaja sliedes, Kad nāca tramvajs, es izlēcu uz tramvaja jumta, kur arī bija tāds kā rotaļu laukums iekārtots, ar visādām lentēm un piepūšamiem atribūtiem krāsainiem, bet kad tramvajs strauji griezās pa kreisi un uz leju no kalna, sajutu kņudoņu vēderā un diemžēl tās lentes, kuras bija mūs abus ar bijušo klasesbiedru Māri turēja, vairs nespēja noturēt, jo tas tramvajs pārāk strauji tai momentā krita lejā no kalna un mēs abi iesaucāmies EU . es patiešām iesaucos eu" To dzirdēja arī Lauris un es pamodos.
DjVIP
2014-10-11
mans berns (3,5 gadi) untjipa neredzmi ruukjiishi kurus es redzu! masas viirs panem manu bernu un grib nomest zemee , tjipa kko izdarit beernam, betes komandeju ruukjiishus lai sie aptur ´´vinju´´ un ruukjiishi mani klausa,bet no saakumaitkaa kautkas spokojaas! /murgs ne sapnis/ bet pats labakais ir tas ka meitene guleja blakus un mani pamodinaja dramatiskaakajaa vietaa ar elkoni iebakstot man ´´tu kautko murgoji?´´ es atmodos, bet vinja pati saldi guleeja!
linduchka
2014-06-14
redzeju ka tiesaa bernu- bet ne manu,piesprieda atnemt kaut kadu karumu un berns saka raudat, ko tas varetu nozimet??
u_l_d_i_s
2014-02-10
Bērns pliks un netīrs. - kaut kādā tirgū iegāju čigānietes mājā, ko par māju nenosauktu,- ārā uz lieveņa bija pa tiešo izeja uz tirgus ieleju , kur viņa tirgojās ar dažādie niekiem. Prasīja kur var nopirkt 100 dībeļus iepakojumā, teicu, ka man tie jau ir, lai pērk no manis, bet viņa negribēja, bet tikai lūdza, - viņai mājā redzēju arī pliku bērnu, kurš skraidīja pa virtuvi, tas man nelikās jauki, - Tad izveidoju viņai apgaismojumu tam kioskam no savām spuldzēm LED un ekonomiskajām.
u_l_d_i_s
2013-07-20
Rīgas Centralajā Dzelzsceļa Stacijā, tirgus pusē, tajā apaļajā bundulī pie tuneļa nēsēāju kaut kādus divus zīdaiņus! Tur laikam arī bija kaut kāda vanna, kur tos mazgāt! Es vēl čortojos, ka ar čaiņikiem viss ūdens jāsilda un ka elektrības rēķins būs šausmīgs. Vairāk neko neatceros no naktī redzētā... Samērā daudz cilvēku, pūlis...
u_l_d_i_s
2013-06-22
Apdedzināties ķīmiski ar Raundapu it sevišķi roku elkoņu locītavu plāno ādu L, meklēt vainīgo, sūdzēties,- kāpēc nav izlietnes tur kur tām vajadzētu būt – mācību telpās kāda skolā, agresīvam būt, par bērnu būt, iekāpt tramvajā, izkāpt no tā, pilsētā būt.
madarald
2013-05-31
tikko dzimis- izdevīgs bridis kāda darba sākšanai zīdainis- nepatikšanu priekšvēstnesis tīrs- mīlestība savs vai svešs mazs- pašam vai bērniem un mazbērniemir laimīga laulība bērnu auklēt- nepatikšanas, bēdas, tenkas, mīlas pārdzīvojumi
ragana1978
2012-12-26
man paradijas sapnī berns
Viktorija21
2012-08-24
annita7
2012-08-24
Viktorija21
2012-08-19
verandaiza
2012-08-13
baiby26
2012-08-06
agnesekrastina
2012-08-05
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi