Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Balle sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

slimība, ari nepatikšanas, zaudējumi
ballē dejot- sagaidāmas izpriecas, satikt līgavu vai līgavaini,arī strīds, nemiers, laulības pārkāpuma atklāšana
ballē dejot un skūpstīties- piedzīvot kaunu
ballē paklupt- zaudējums, sarežģījumi mīlestībā
ballē skan skaista mūzika un dejo skaisti cilvēki - veiksme
ballē jūtaties vientuļš - pievērsiet lielāku uzmanību tuviniekiem, ģimenei
ballē jūtaties skumji, nospiesti - nepatikšanas
ballē netikt uzlūgtam- tiks aizskarta pašmīlība

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-09-30
Biju kādā vietā, kur apmeklēju lekcijas, taču tās bija pavisam vieglas un pēc tam bija brīvs, es aizgāju uz balli (uz EHR klubu), un man jautāja, vai rīt nākšu atkal. Biju arī kādā stundā, kur man blakus apsēdās priekšpēdējā solā kāds nepazīstams puisis, kurš pīpēja. Arī starpbrīdī. VIņa āda gan uz sejas gan uz ķermeņa nebija gluda un balta, bet no pīpēšanas drīzāk pigmentēta un neatjaunojusies. Bija jāraksta kāds sacerējums un sāku rakstīt par smēķēšanu. Bija brīvais temats.
mazinja26
2014-08-05
u_l_d_i_s
2014-04-04
5. aprīlī 2014. pirmajā sapņa daļā bija pastrādāts kāds noziegums slepkavība arī dažādu mantu laupīšana, kā iemesls bija dzīvokļu īpašumi. Biju gatavs, ka policija man uzdod jautājumus. Bija daudzdzīvokļu māja kaut kāda neliela, bet tur mitinājās dažādi samērā paveci cilvēki. Atceros, ka bijām grupa, kas tos cilvēkus čakarēja ārā no tiem dzīvokļiem, atceros, ka pie šiem cilvēkiem, kas tur vairs nedzīvoja nāca ciemos citas tantes un prasīja un bija izbrīnītas, ka te vairs tādi nedzīvo. Vēlāk sapnī mums man māsai un mammai bija dīvains šoferītis, kas brauca ar smago mašīnu, kura izmēros gandrīz vārēja izbraukt pa pltajām balkona durvīm. MAŠĪNA bija tāda, ka tā vārēja izlēgt no augstāka stāva nesasitoties un tā arī tas notika vairākkārt. mamma laicīgi gribēja paspēt atvienot kabeli, lai benzīns neuzliesmojot. TOmēr pēdējā lecienā, kad viņš leca ar to no 8.stāva, tad tomēr gan visi vairs negulējām vaļējā kuzovā, bet ātri izlēcām arā. pirms tam centāmies apsegties ar kaut kādām segām, tuvojās līgo vakars. Tad mēs iesēdāmies tai mašīnā, mašīna spēja noturēties uz parastas sētas malas un nobraukt taisni pa to, protams, ka sēta vairāk vai mazāk pēc tā visa bija sabojāta vai saliekta. Sarīkojumā līgo ballē redzēju savu māsu, kura bija atradusi brūtgānu, tādu nevisai atbilstošu savam stāvoklim, manai māsai bija uz sejas neraksturīgi vasaras raibumi. Tad ieraudzīju SEVI no malas. redzēju, ka aizeju dejot tur pat brīvā da´bā kur jau dejoja mana māsa ar to svešinieku. Tas bija dīvaini redzēt sevi no malas, bet manējie zināja, ka es esmu īstais, jo esmu braucis tai trakajā mašīnā jau no paša sākuma un ieradies kopā ar viņiem. Māsai tā arī laikam bija kaut kāda dubultniece no aizspogulijas (spoguļu Valsts) . beigās es ar sevi satikos un solīju to otru nogalināt , ja darīs ko sliktu. SApņa beigās gandrīz sakāvos ar "sevi".
u_l_d_i_s
2014-01-06
kaut kaadaa pasaakumaa biju decembrii ceturtajaa un mani apsveica kludas deel Vaarda dienaa, tacu man varda diena ir 4. juulijaa, bija svetku galds un musu uznemuma gramatvede un vel dazi cilveeki mani apkampa un sveica.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi