Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ateja sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

aizslēgta- gaidāmi zaudējumi
atrasties tajā - nodrošināti panākumi iestādēs
nokārtoties tajā- prieks un laime
redzēt «sēdekli» - neņemt vērā nevalodas
sēdēt tajā - viss izdosies.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-14
Bija jāiet 12. klasē, bet es gribeju nemt akademisko gadu. Tik loti negribejas iet . un vel sapni bija tualete.
u_l_d_i_s
2017-04-15
sākumā vilku kaut kādus vadus un zīmēju uz sienas vietas, kur atradīsies slēdži, bet problēmas sagādāja tas, ka elektrība pienāca tikai tad, kad kaimiņu augštāva dzīvoklī nostrādāja kustību sensors. To toaleti būvēju savā daudzdzīvokļu mājā, 2. stāva koridorī, nez no kurienes tur varēja ietilpināt veselas 4 tualetes, es mērīju kanalizācijas trubas, lai no sausās tualetes pieslēgtu visus podus. Lija gāja nokārtoties un runādama pa telefonu pasniedza man trubas un sadalītājus 100mm , lai es tikai ātrāk taisu, bet es biju ieslēdzies un sēdēju uz poda. Man bija caureja. Vispār kaut kāds murgs, sapnis nepatīkams, bieži pamodos.
u_l_d_i_s
2016-05-04
daudz kaķēnu kaķenēm un kaķene bija satrakojusies un gribēja tiem tikt klāt migā un apēst. es slodzīju kaķeni aiz kaut kādiem dēļiem, lai kamēr esmu prom, lai viņa to nepaspēj izdarīt, jo pāris kaķēnus man bija izdevies atgūt. Vēl biju kādā lielā superveikalā, kur zem nātrija lampām audzēja kaktusus, kuri bija pat pusmetru plati, maksāja vairākus simtus viens un es domāju tos iegādāties., - atceros, ka vajadzēja izslēgt gaismu tais sabiedriskās tualetēs, kas atradās kādā augstā mājā no kaķenes sprostošanas un kaķēnu migas vietas
u_l_d_i_s
2015-11-03
ļoti daudz griezto ziedu, bagātīgi klāti galdi brīvā dabā ap kādu ziedu kiosku, kurā es iegāju, jo pie klātajiem galdiem mani neviens neaicināja. Kioskā bija tekošs ūdens krāns un pods arī. Kiosks bija tam puķu dārzam vidū, un tas bija domāts griezto ziedu sagatavošanai. Atceros arī to, ka bēgu arī no asīša, kas kādā nepazīstamā vietā vajāja mani.
u_l_d_i_s
2015-05-22
Sapnis naktī uz 4. jūniju. Sapņa pirmajā daļā biju tualetē, kur virs poda māsa bija sakarinājusi vairākus savus apģērbus pēc izmazgāšanas - tostarp baltu blūzi. Man vajadzēja nokārtoties un es nevēlējos to nosmērēt, tāpēc ar roku paņēmu to aiz stūra un aizkabināju tās apakšu kaut kur. Taču diemžēl manas rokas nebija tīras un uz baltās blūzes labajā apakšējā stūrī palika pirkstu nospiedumu traipi, kuri tik viegli neizberzējās, māsa pēc tam uzvilka šo blūzi koridorā pie spoguļa, pamanīja šos traipus 5x5cm laukumā, taču nebija dusmīga par to. Otrā sapņa daļā man vajadzēja acīm kontaktlēcas. Māsa ar mammu tēloja dakteres. Atceros, ka redzēju ne visai skaidri. Mamma bija sameklējusi materiālu - LED lokanu pie sienas līmējamu caurspīdīgu interaktīvu plēves pulksteni, - no kura pēc viņas domām sanāktu laba lēca manai acij un bija sākusi ar mazajām šķērītēm griezt ārā vienu no pulksteņa cipara pusvadītāja kristāliem. Es dusmojos par to, jo uzskatīju, ka tas nemaz nav piemērots un dusmojos, jo viņa bija sabojājusi šo moderno interaktīvo degošo ciparu pulksteni, kurš ebay maksāja 49,-ASV dolārus. Un vēl akvārija bija grants vietā ieklāts dvielis, uz tā bija salikti plastmasas podiņos sastādīti augi, tādi neredzēti, kā kaktusi, bet ne gluži, un mamma atzinās, ka veikusi pilnu tīrīšanu tajā, un aizmirsusi par samiņiem, kas mita gruntī, tāpēc tos visticamāk izmetusi kopā ar to, un veikusi pilnu ūdens nomaiņu.
u_l_d_i_s
2014-11-27
27. nov. rītā, (dzīvē 27. šodien būs jāiet uz Administratīvās lietas izskatīšanu par ugunskura kurināšanu) Tualete - atrasties tajā - nodrošināti panākumi iestādēs, redzēt «sēdekli» - neņemt vērā nevalodas. Sapnī biju kādā skolā , kur meklēju kur ir tualete, jo vajadzēja. Kad iegāju, sapratu, ka tā ir nevis skolēnu, bet laikam pasniedzējiem domātā, jo tur bija arī spogulis, kaut kāds dīvains krēsls kā ginekologam, un vēl citi atribūti matu žāvēšanai, dvieļi salvetes.... kad aizgāju līdz galam, tad tur tas viss arī bija. Bet pods bija sākumā, kuram pagāju garām.
u_l_d_i_s
2013-11-05
netālu no C tirgus sēdēju iegāju ielas tualetē pačurāt, pa tās mazo durvju logu redzēju, ka pie tās pienāk kāds draugs un vēlas arī tikt iekšā. laikam bija mani redzējis, ka es tur ieeju. Tad izgāju arā uzpīpēt, tāpāk neatceros.
u_l_d_i_s
2013-08-27
Biju jaunāks un kaut kur kopā ar kādu nezināmu puisi un pirms tam ar savu mammu. Vieta arī nepazīstama - karuseļi bija uzbūvēti vietā, kur aiz kokiem varēja redzēt horizontu, nezinu, varbūt Vidzemes augstiene tā varēja būt. Bijām atrakciju parkā, kur bija kādi 10 dažādi lielie karuseļi, ieskaitot Panorāmas ratu. Bija kaut kāds tirgus pavilions, kur es nopirku sarkanas īsbikses un sarkanu jaku. Bet ne sporta, bet tādu vilnas??? Es atceros, ka braucu ar viņu baigi ātrajā apaļaj;ā karuselī, kuram kabīnes vēl pašas arī vēl rotēja ap savu asi piedevām, viņš man pat iekoda rokā , jo sēdēja blakus. Atceros, ka nebijām piesprādzējušies, drošības siksnu nebija un viegli patiešām varēja isslīdēt no plastmasas krēsliem. Pēctam mēs nejauši tikāmies tualetē, kurā iegājusi bija apkopēja, mēs iegājām vienā kabīnē.
u_l_d_i_s
2013-06-25
Šonakt redzēju ļoti dīvainu sapni. Izjūtas ne visai patīkamas, uztraukums un steiga – biju nejauši podā ielējis to akvārija izlejamo spaini, kurā man bija izņemtas no akvārija zivis. Kāpēc tās bija izņemtas spainī, īsti nezinu, jo parasti tā nedaru. Sapnī pēkļī pamanīju uz tualetes grīdas kādu mazu samiņu un atjēdzos ko esmu izdarījis. Daļu no zivīm centos saglābt, tās pašas leca spainī, kad tuvināju to. Vienu sarkano akvārija zivtiņu nokoda kāds svešs suns. Vairāk neko neatceros. Bija gan vēl daudz kas pirmstam.
Jaukais_Taurenitis
2010-03-20
Jaukais_Taurenitis
2010-03-19
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi