Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Akvārijs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tukšs - lielas viesības
priecāties par dzīvi tajā - pārsteigums no mīļa cilvēka
ar beigtām zivtiņām - jāpārdomā par vaļasprieka jēgu,jāieklausās tuvinieku domās
akvāriju pilnu sasist - peļņa, noslēgt veiksmīgu darījumu, mantojums
ja brīva sieviete redz lielu akvāriju ar skaistām zivīm - laulības ar turīgu cilvēku, bet laulība nebūs laimīga, jo valdīs nesapratne vienam pret otru
vērot tajā zivis - mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu
kaķis mēģina noķert zivtiņas akvārijā, jūs kaķi neaizdzenat - jūsu vieglprātības dēļ gaidāmas nepatikšanas pašam un jūsu tuviniekiem;
maināt ūdeni tajā - gaidāmas lielas pārmaiņas dzīvē.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-31
sākumā ar Incīti un Anitu dzīvojām pa diviem stāviem otro un trešo stāvu Strenču PNS, un tur bija akvārijs, bet klavieres bija novestas stāvu zemāk. bija arī jaungada egle. Man tie stāvi juka. pēc tam sapņa otrajā daļā biju savā vecajā dzīvoklī Salacas 32-31, kur istabā pie iekšējās sienas grīda bija izdrupusi un pa spraugu pie sienas varēja redzēt un dzirdēt ka 7.stāvā spēlē klavieres tā meitene. Bija arī lāpstiņas ar kurām izgrebt betona pulveri.
u_l_d_i_s
2017-10-12
Sapņa pirmajā daļā biju kādā ēkā, kur bija izvietots Madonas poligrāfists. Tur bija lielas iekraušanas mašīnas kā eskavātora kausi, kas maz atbilst realitātei. Zināju, ka tas beidz pastāvēt un man arī jāšķiras no drauga. Pamodos ap vieniem naktī. tālāk redzēju , ka biju uz kādas šosejas un gaisa ceļu apvedceļiem, tur bija apakš tiem novietotas telpas. Kurās taisīju elektrību, pirku spuldzes par savu naudu, bet kaut kas tā iegrozījās, ka tik un tā bija tumšs. Tur arī bija zooveikals, kur vienā akvārijā kāds zz tēviņš grasījās nobeigties, jo tā dīvaini peldēja. tad gribēju, lai starp tramvaja pieturām krasta masīvs un nākamo pieturu centra virzienā izveido kuģīšu piestātni. Daudzi tam bija PRET. Kādā nezināmā vietā biju sēdējis aizdomājies kādā pieturā, kur bija sabraukts melns kaķis runcis. RUncis bija nedaudz ievainots. mēģināju svanīt uz Animalhelp , bet ar pirmo reizi tas nesanāca, un vispār man nesanāca piezvanīt. tad kādam pavecam cilvēkam lūdzu lai viņš noliek nekustīgi gulēt to melno runci, kamēr atbrauc palīdzība. taču šis cilvēks runci celdams uz galda pats apgāzās.
u_l_d_i_s
2016-01-16
Biju kaut kādā fizikas stundā, kur arī es sēdēju skolas solā. Man uz galda bija mazs mazītiņš akvārijs, kurš bija tāds interesants, ka bija tāda zivju suga, kura uzturējās virs ūdens kaut kāda jocīga fizikaļaas parādības iespaidā. Kad zivis iekrita ūdenī atpakaļ, tām zvīņas momentā kļuva baltas un tās momentā nobeidzās.
u_l_d_i_s
2015-06-04
Sapnis naktī uz 4. jūniju. Sapņa pirmajā daļā biju tualetē, kur virs poda māsa bija sakarinājusi vairākus savus apģērbus pēc izmazgāšanas - tostarp baltu blūzi. Man vajadzēja nokārtoties un es nevēlējos to nosmērēt, tāpēc ar roku paņēmu to aiz stūra un aizkabināju tās apakšu kaut kur. Taču diemžēl manas rokas nebija tīras un uz baltās blūzes labajā apakšējā stūrī palika pirkstu nospiedumu traipi, kuri tik viegli neizberzējās, māsa pēc tam uzvilka šo blūzi koridorā pie spoguļa, pamanīja šos traipus 5x5cm laukumā, taču nebija dusmīga par to. Otrā sapņa daļā man vajadzēja acīm kontaktlēcas. Māsa ar mammu tēloja dakteres. Atceros, ka redzēju ne visai skaidri. Mamma bija sameklējusi materiālu - LED lokanu pie sienas līmējamu caurspīdīgu interaktīvu plēves pulksteni, - no kura pēc viņas domām sanāktu laba lēca manai acij un bija sākusi ar mazajām šķērītēm griezt ārā vienu no pulksteņa cipara pusvadītāja kristāliem. Es dusmojos par to, jo uzskatīju, ka tas nemaz nav piemērots un dusmojos, jo viņa bija sabojājusi šo moderno interaktīvo degošo ciparu pulksteni, kurš ebay maksāja 49,-ASV dolārus. Un vēl akvārija bija grants vietā ieklāts dvielis, uz tā bija salikti plastmasas podiņos sastādīti augi, tādi neredzēti, kā kaktusi, bet ne gluži, un mamma atzinās, ka veikusi pilnu tīrīšanu tajā, un aizmirsusi par samiņiem, kas mita gruntī, tāpēc tos visticamāk izmetusi kopā ar to, un veikusi pilnu ūdens nomaiņu.
u_l_d_i_s
2015-05-16
redzēju , ka viens melns kaķēns slīkst akvārījā - lielākais no metiena, pārējie kaķēni sāka bļaut, bet mamma neglāba. Es steidzīgi tomēr izvilku to kaķēnu no ūdens un bralītis sāka viņu nolaizīt, viņš sāka izrādīt kādas dzīvības pazīmes.
u_l_d_i_s
2014-08-18
nekāda smirdoņa nebija. kaut kāda nepazīstama dāma man atnesa kaut kādu šampūnu un teica, ka man jāmazgājas, jo smird paduses. Nevarot blakus apsēsties. Vēl sapnī redzēju milzīgu kādus 400l lielu akvāriju, kurā ūdens bija t´līdz pusei kuru ielēju un ielaidu tur mazas zivtiņas, sapņa beigās biju kaut kādā vagoniņā vai gaitenī, kur manas atnestās gaismas virtenes vienu brīdi saķērās kaut kādos radiātoros gar sienā, taču es tās atraisīju. Atceros, ka pie tā ieejas kāds ani uzmanīja, kāds pajauns vīrietis. Smadzeņu "skalošana´
u_l_d_i_s
2014-02-11
Sākumā Mana māsa izkausēja kaut kādu manis ebajā pirkto led spuldžu lentu ar sarkanā diodē, kad dusojos, viņa man sniedza 4 latus, bet es teicu, ka 2 latus tā maksāja un paņēmu divus, tālāk sapnī - uz dīvāna stāv pilns akvārijs, tajā pilns ar ūdens augiem biežām gaisa saknēm un zivis arī bija kaut kādas sīkas. Lauris izrādīja interesi to tīrīt, es tikai teicu, lai pirmstam nemazgā rokas ar mazgājamo līdzekli. Cirvis aizgāja uz virtuvi un uzreiz nomazgāja rokas ar to "jau tagad". Akvārijā mamma ieraudzīja zem vienas ārā izaugušas lapas beigtu peli . TO māsa izvilka un aiznesa, Tā kā akvārijs stāvēja uz dīvāna, tas bija nestabils. To vajadzēja pārnest. Istabā bija uzradušies kaut kādi čigāni no sociālā dienesta un gribēja palīdzēt. ES nevēlējos ka viņi palīdz, nesot nolauza dīvāna rokturim plastmasas detaļas plakanu malu, ar ko es čigānietei sviedu pa seju, pēc tam vēl iepļaukāju, VIņi man sāka draudēt ar "´Ceturto bandu"un ka tā ar mani "neauklēsies". Tad domāju viņus vienu pēc otra novākt, lai zina "neaizietu"līdz "´ceturtās bandas"ausīm.
u_l_d_i_s
2013-04-02
šonakt arī - maināt ūdeni tajā - gaidāmas lielas pārmaiņas dzīvē. Akvārijā bija lielas sarkanas skaistas, bet nezināmas sugas zivis.
u_l_d_i_s
2013-03-31
vērot tajā zivis - mīļotais cilvēks sagādās patīkamu pārsteigumu; maināt ūdeni tajā - gaidāmas lielas pārmaiņas dzīvē; Apmēram 120l-150l akvārijs tika novietots pie manas tantes mājā, jūrmalā. Atveros, ka mainīju tajā ūdeni, kurš bija laikam gan cietāks par to, kāds jau atradās tajā pirmstam, taču cihlīdas jutās lieliski, sarkanās bija izteikti košas un šaudījās pa akvāriju.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi