Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Akmeņi sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

slimība, grūtsirdība, nepatikšanas
daudz akmeņu- būs kāds kavēklis dzīvē
asi- sirdssāpes, traucējumi darbā
lieli- grūtības un sarežģījumi
gludi -viss beigsies labi
aptēsti- darīšanas ar nopietniem partneriem
tos velt- pārvarēt grūtības
tos skaldīt- izkļūt no nepatikšanām, uzvarēt pretiniekus
tos lauzt- gūt panākumus
tos sviest- gaidāmas nepatikšanas
uz ceļa- šķēršļi
uz tiem sēdēt- labas cerības
pa tiem iet- lielas nepatikšanas
ar tiem tikt apmētātam- krist kaunā, saņemsiet naidīgu attieksmi
kraut kaudzē - ar lielām pūlēm un grūtībām sasniegt labāku stāvokli un uzbuvēt sev jaunu māju
akmenī pārvērsties- lielas ciešanas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-04-04
atceros tikai sapņa pēdējo daļu. Braucām autobusā uz Ziepniekkalnu. Autobusā bija jābrauc 3 ar pusi stundas. Kad braucām, gribēju ierakstīt un aizgāju pie šofera kabīnes uzzināt par WIFi un mūzikas programmas ieraksta iespējām no LR2, ko pēc tam pirms izkāpšanas ieraksta un izsniedz diskā. Kad gatavojāmies izkāpt 94.vsk., jau bija jau satumsis. No dzeltenā autobusa Ikarus jau bija izkāpuši visi cilvēki, palicis vienīgi kāds skrituļdēlis, ko kāds bija aizmirsis. Tad gāju pie mammas un māsas ciemos . bet tur , kur bija aptieka, tur atkal viss bija nojaukts kā 90. gados un uzbērti joslās krāsaini akmentiņi. Pa vidu bija arī dziļa grava, kur es jau biju ticis pāri, bet mamma un māsa vēl stāvēja autobusa pieturas pusē. Bija arī sniegs, man pie apģērba mirdzēja 1700K led un pa kaut kādu izbūvētu gaismas sliedi kursēja ātrvilciens augstumā 40cm, kurā laikam tikai kaķi varējtu vizināties. Kad tikām ar mammu un māsu līdz Ozolciema 24/1, tad vajadzēja ienest iekšā egli, kuru nesu iekšā ar galotni pa priekšu, kaut gan jau redzēju, ka dzīvoklī iedegtām lampiņām jau viena egle stāvēja.
u_l_d_i_s
2015-11-26
Biju kādā pilsētā, agrā pavasarī vai saulainā rudens dienā, kur smilšainā augsnes vietā pie kādas baznīcas kapellas, kur dzīvoja advokāti, tika izskasīta tai grantī bedre, kur stādījām sīpolpuķes. Pēkšņi bedrē man kāds iemeta slīpētu ļoti skaistu akmeni. Es sākumā neticēju, ka tas ir speciāli tā izslīpēts, bet tad pamanīju etiķeti uz tā, tas bija miezūrs. Otrs sarkanais (pirmais bija melns) otrs bija amanāms. Bet formas bija vienādas. Tā grafika, slīpēšanas maniere. Nedaudz baidījos, ka advokātiem nepatiks, ka es to akmeni no tās viņu "mītnes zemes" būtu piesavinājies, jo gribēju tos skaistos abus akmeņus savākt. Otrā daļā biju nezināmā pilsētā uz nezināma krustojuma remontēja kādu ēku, kuras negludā ziena aizklāja pretējā pusē esoša sekas augšējā stūra dzīvokļa logu, kur dzīvoja Velta Tomiņa un Smaida Zosāre. Man piedāvāja pirkt dzīvokli tai pašā mājā, bet otrā pusē, taču tur nebija logu stūra pusē un tas man nepatika./
u_l_d_i_s
2015-07-25
ielas bija šauras un ar samērā nelīdzenu bruģi klātas. vietas man bija svešas, likās, ka tā ir Maskavas forštate, taču pilnībā atgādināja Vecrīgu. Mammai bija jāstrādā, tāpēc nevarēja mani uzņemt. Tad es klīdu pa šīm ielām. Atkritumu nebija, arī cilvēku nebija, bet viss bija tāds - diezgan sakopts.
puke123
2014-12-22
u_l_d_i_s
2014-06-29
vācu kaut kādus akmeņus uz šaufeles lai aizbērtu kaut kādu nelielu bedrīti uz ceļa. Zem milzīgas akmeņu kaudzes bija kūdra. Pareizāk tā bija kūdras čupas krava, kurai uzbērti akmeņi. Apaļi nelieli oļi., Kad nesu tos kādus šaufelē, tad no skolas atvērtā loga izleca apsargs un dusmīgs ko es tur daru. Otra sapņu epizode - vilcienā . Manai jakai, kuru biju pakarinājis uz āķa, kāds cits bija pakaris savu pa virsu, līdz ar to nevarēju atrast. biju dusmīgs.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi