Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Aizņemties sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

kaut ko aizņemties- paļaujies tikai uz saviem spēkiem

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-17
Laura mamma Dace Liepa bija dusmiga uz mani, jo iepriekš biju pie viņas kioskā pircis spēļu konsoli ar kārtridžiem un palicis parādā. Kad ierados veikalā atkārtoti, viņa zem manas bikšu staras atrada ierīci, kas ir uztvērējs un saprata, ka naudu esu iztērējis tajā.
u_l_d_i_s
2016-03-25
Sapnī biju uz kāda tilta, kur man kaut ko kads spieda saremontēt, un solīja arī atdot Bombas Aijas Pauni´;nas parādu man par labu, ja to paveikšu. Jo teica, ka tik un tā no Bombas neko nedabūšu. Laikam ar riteni ātri aizbraucu uz otru tiltu, uz kura stāvēja nepieciešamie instrumenti.
u_l_d_i_s
2016-01-23
No sapņa atceros tikai pēdejo daļu. bij pie Veltas, kura dzīvoja citā koka mājā, kura atradās kādā purvā. Zem mājas dzīvoja dažādi dzīvnieki, tai skaitā ekoloģiskie, Kad gāju prom, atpaliku un gribēju paņemt no Veltas vienu nokritušu zaru bez mizas, taču Veltai prasīju atļauju to darīt un viņa teica, ka viņai ne pārāk tas patīk, jo tā kaut ko var aiznest arī projām.(no enerģētiskā viedokļa), tad es viņai to atstāju to zaru žuburi.
u_l_d_i_s
2015-11-13
vairākus gadus pēc kārtas es biju pieradis sava bērna ēdiena porciju saņemt kādā bērnudārzā un ēst to mājās. Taču tad es atklāju, ka citos aizklātos skapīšos porcijas atšķiras. :( Citiem tiek liels žāvētas vistas stilbiņš, taču man tikai kartupeļi ar vistas pabirām. Man tas sāka nepatikt un es slepus sāku piesavināties arī citu porcijas. Konstatēju, ka tikai ne man vienīgajam tiek pabiras, bet ēdiens katrā porcijā krāmēts uz labu laimi, bez kādas dozācijas, Vieta, kur man bija jāsaņem ēdiens, līdzinājās kādai šaurai telpai vai tualetei - noliktavai, kur varēja nokļūt caur mūzikas uz zīmēšanas skolotāju kabineta istabu. Viņas nevaktēja mani un es pat vienreiz uzprasīju maisiņu, lai varētu sakrāmēt pāris bruģu akmeņu gabalus, kuri reiz tur bija uzradušies. Telpā gadu gaitā bija sakrājušās arī citas manas vērtīgas lietas, arī putekļu sūcējs, kuru diemžēl iedarbinājuši citi un lietojuši arī, tai skaitā mans skolas biedrs, ar kuru nav bijušas īpaši labas attiecības. Sapņa otrajā daļā biju kādā telpā, kur uz galdiem bija solārās plāksnes, kuras lodēja mans draugs Lauris Mednis. Viņš tās bija sagriezis perpendikulāri un līdz ar to rindas vairs nevarēja salodēt pa līnijām. Lamāju viņu par to, taču viņš neierasti to manu ārdīšanos uztvēra mierīgi. Mana vecmamma, kura sapnī bija dzīva (Elvīra) arī bija tai telpā, un izteicu savas domas par viņu sliktajām zināšanām, teicu, ka tādā veidā tos netaisa, kur tāds marasms ir redzēts... :( .
u_l_d_i_s
2014-12-08
8.dec. rītā - sapni gribēju savākt savus vairāku čību pārus, kurus biju atstājis savā iepriekšējā darba vietā. Tie jau bija sajaukti ar citu atnestām čībām. No Gunāra Kržanoviča, kurš bija pircis no manis mixerpulti (dzīvē nē), gribēju to atpirkt. Sarunājām, ka ja uzreiz, tad 10 nevis 15. Arī kaut kādi kaķi bija sapnī.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi