Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Acis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

brīdinājums, ka pretinieki meklē iemeslu, kā varētu ieriebt. Mīlniekiem - var uzrasties sāncensis

gaišas, skaidras, lielas- laime, bagātība, panākumi,uzticīga mīlestība
neskaidras- netiek apmierināta jūsu godkāre, dažiem -šaubīga mīlestība
zilas- jauka mīlestība
pelēkas- uzticība, dažiem - darīšana ar lišķīgu cilvēku
melnas vai brūnas- vilšanās, saskarsme ar skaudīgiem vai viltīgiem cilvēkiem, arī slimība
tumšas, asarainas - jūs gribat kādu sāpināt, bet par aci pašam būs jāraud
šķības- sargieties no viltīga drauga, panākumi mīlas lietās,mocīs greizsirdība
slimas, iekaisušas- uztraukums, veltīgas pūles
ar tām skaidri redzēt- labklājība
ar tām vāji redzēt - neveiksmes, nabadzība, arī bērnu slimības
zaudēt aci - nepatikšanas
cilvēks ar vienu aci - lielas nepatikšanas, zaudējumi

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-01-31
pirmaa daļa - baltais Veltas kaķis. Es savā neapdomībā kaut kā atlīmēju viņam aci un viņš kļuva neatgriezeniski akls. Jo acs bija kā skittle konfekte. Sevi vainoju tajā. Pec tam atkal ar vairākkārtējiem pamošanās reizēm sapņoju pa starpām daudz nesakarīgu epizožu.
u_l_d_i_s
2016-01-09
no sapņa atceros tikai vienu epizodi un pēdējo daļu. Vienā epizodē kāds pateica, ka man pumpa uzmetusies uz viena acu plakstiņa. Kad sapnī ieskatījos spogulī, tad pamanīju to pašā plakstiņa vidū. To pat nevajadzēja īpaši spiest. tā izspiedās pati un nedaudz slaukot ar salveti spēcīgi tecēja asinis, taču nesāpēja. pēdējā sapņa daļā biju Rīgā, biju paņēmis līdzi savu velosipēdu, domāju iebraukt ZOOveikalos, un pa nakti izdomāju, ka varu taču palikt pie mammas. Taču atcerējos, ka nebiju paņēmis līdzi zooveikalu adreses. Vēl bija kaut kas tāds, kas man lika priecāties, ka esu no kaut kā izbēdzis, ka esu Rīgā.
u_l_d_i_s
2015-06-04
Sapnis naktī uz 4. jūniju. Sapņa pirmajā daļā biju tualetē, kur virs poda māsa bija sakarinājusi vairākus savus apģērbus pēc izmazgāšanas - tostarp baltu blūzi. Man vajadzēja nokārtoties un es nevēlējos to nosmērēt, tāpēc ar roku paņēmu to aiz stūra un aizkabināju tās apakšu kaut kur. Taču diemžēl manas rokas nebija tīras un uz baltās blūzes labajā apakšējā stūrī palika pirkstu nospiedumu traipi, kuri tik viegli neizberzējās, māsa pēc tam uzvilka šo blūzi koridorā pie spoguļa, pamanīja šos traipus 5x5cm laukumā, taču nebija dusmīga par to. Otrā sapņa daļā man vajadzēja acīm kontaktlēcas. Māsa ar mammu tēloja dakteres. Atceros, ka redzēju ne visai skaidri. Mamma bija sameklējusi materiālu - LED lokanu pie sienas līmējamu caurspīdīgu interaktīvu plēves pulksteni, - no kura pēc viņas domām sanāktu laba lēca manai acij un bija sākusi ar mazajām šķērītēm griezt ārā vienu no pulksteņa cipara pusvadītāja kristāliem. Es dusmojos par to, jo uzskatīju, ka tas nemaz nav piemērots un dusmojos, jo viņa bija sabojājusi šo moderno interaktīvo degošo ciparu pulksteni, kurš ebay maksāja 49,-ASV dolārus.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi