Tavu  sapņu  tulkotājs  
Meklēt

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kaktuss - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jāapvalda sliktais garastāvoklis, citādi gaida drauga zaudējums
ziedošs- ciešanas pārvērtīsies laimē
to laistīt- būt laipnam ar sev netīkamiem cilvēkiem

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-04-03
Biju lielveikalā neparastā, kur uz grīdas bija vinila plates - jauns izlaidums, kur ierakstīti Tramplīni un citas mūsdienu grupas. Daļa plašu jau papirktas, bet es biju apņēmies ņemt visas atlikušās. Krāsainos vākos tās gulēja tur, blakus bija telpaugu kaktusu stends, kur es arī izvēlējos lielus kaktusus, tie maksāja 17.50
u_l_d_i_s
2014-12-28
Sapnis no sestdienas uz svētdienu - 28. decembri. Atceros tikai pēdējo sapņa daļu. Biju nezināmā vietā pie upes. Tā varēja būt Daugava. Man tur bija iegādāta zeme kādi pārdesmit kvadrātmetri, kura robežojās ar krastu. Tur bija tāda kā nogāze, ne pārāk stāva, bet tomēr. Kādreiz tur eskavātors bija sastūmis arī melnzemi, un pie krasta tur tā arī viss bija atstāts. Kāds cits bija atvedis arī granti, kad biju tur, es redzēju dzīvokļu mājas pārdesmit metru attālumā. Pirmajā stāvā pamanīju logā Roberta mammu, kura uz palodzes ārpusē bija nolikusi tiko iegādātus kaktusus. Bija uzpotēts Gymnocalicium uz potcelma. un bija iegādājusies arī tikai potcelmu, bet augšējās daļas - kaktuss bija nost - par tādu pašu cenu. VIņa teica, ka kāds veikals tos tagad sācis tirgot. VIņa lūdza arī granti man, vai varu atnest, jo arī vina ir manā labā daudz darījusi. Jā, protams, ka piekritu, un abi nogājām uz leju pēc tās. Viņa bija paņēmusi vēl kaut kādu kaktusu uzpotētu, bet tad atnāca ROberts un to kaktusu diemžēl sāka tvarstīt un atdalīja no potcelma, jo sāka lauzt nost tam dažus izstīdzējušākos dzinumus, - Sapņa beigās atceros, ka ieraudzīju ROberta Vecmammu dīvainā kārtā staigājām pa ūdens virmu tā uzmanīgi. Bet zināju, ka tā nav, jo zināju, ka tur 5-10 cm zem ūdens virsmas ir makšķernieku laipiņa, kas sniedzās upē kaut kur 15m tālu. no krasta.
u_l_d_i_s
2014-11-24
kaut kāds eksāmens bija man jākārto uz kuru man bija jāiet. Biju uz kādas platformas, no kuras lejā lūkojoties, redzēju ka Saule apspīd kaktusus, kuri bija ievietoti lielā skatlogā kādā gaitenī.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi