Tavu  sapņu  tulkotājs  
Meklēt

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kailam būt - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

sāpīgi apmelojumi
redzēt citus kailus- neīsti draugi sāpīgi nodarīs pāri

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-15
kāpu kādā pavasara dienā saulainā kalnā, kur uz nogāzes sauļojās vairāki kaili vīrieši un kad biju uzkāpis kalnā tur nebija nekas cits kā mana mūzikas skola !
u_l_d_i_s
2017-04-14
Sākumā klausījos kādu mazu radio aparātu, līdz uztvēru kādas mobīlās sarunas analogajā formātā, vieta bija nepazīstama un mani izsekoja Gatis Rengarts, es izvairījos no viņa, bēgu, slēpos. Bija arī dīvaina sarkana gaisma, kuras apgaismojums saplūda ar āra apgaismojuma Nātrija spuldzēm un es kļuvu nepamanāms tajā. Vēlāk Madonā uz Poruka ielas klausījos mp3 atskaņotāju un biju ģērbts vienīgi garā Tkreklā, kurš pārklāja stilbus, biju notupies un atspiedies pie kādas mājas. Tad Tur bija cienasts, aukstā gaļa, u.c., ko bija sarūpējusi draudze, es ļoti lepojos ar to, ka piederu šai adventistu draudzei. Sapņa beigās viesojos pie kāda cietuma,kur ieslodzītajiem pašiem bija jābūvē tā griesti un jāliek kādas metāla sijas, kā arī lasīju zemenes, domāju tās lasīt no rindām vai nē, vai lai paliek Ivaram. Ivars brauca ar vieglo mašīnu.
u_l_d_i_s
2016-03-24
KOpā ar Rolandu ierados kādā modernā kinoteātrī, kura foajē un trepes uz zāli bija aprīkotas ar modernām LED, šķiet ka tā bja nākotne , kad iegājām zālē, tur bija dažādas ādas krāsas cilvēki, kuri puskaili sēdēja zālē, pat uz grīdas. Mēs ar Rolandu K. bijām priecīgi , kad atklājām, kad mana mamma nopirkusi labas biļetes pašā zāles centrā. Teicu, ka sliktas jau noteikti nepirktu. Paša filma nebija sākusies.
u_l_d_i_s
2015-08-27
Sapnis 29. augusta rītā. Nepazīstama vieta, ledus uzkalns, kur gāja pāri ceļš. Uz tā ceļa bija 6 gab 2 zaļi 2 sarkani 2 dzelteni želejas kubiciņi, 3x3cm, kuri bija tā nedaudz saspiesti bet tomēr ēdami. Sākumā kopā ar kādu pagāju tiem garām, bet vēlāk apgriezos un tad paņēmu vienu, bet tad visus 6. Velāk uzzināju, ka tā bija tāda dīvaina loterija, kurā var vinnēt auto. - tam, kas pacels kubikus. Vēl sapnī biju arī kādā privātā trolejbusā, kurš vinnēts par šiem kubikiem, taču tur bija arī kāda daļa no ātrās med. pal. epikējuma. Zināju, ka transportlīdzeklis vēl jāpiereģistrē. Sapņa tālākā daļā biju kopā ar savu draugu Kārli Kraukli, kurš bija ieguvis pieredzi remontēt benzīna ķēdes zāģus. Viņš piedāvāja saremontēt arī manējo. Mēs izlgi meklējām kādu vietu, kur atsēsties, līdz iegājām kādā ēkā . Nezin kāpēc mēs bijām gandrīz pliki. VIņš to zāģi remontēja, kaut kādu bremžu vai zvaigznes bloku.,
sarma7
2013-02-20
???
lilyta
2010-08-22
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi